Etiketli: joker

Joker’in hikayesi henüz bitmedi

Joker'e, yönetmenliğini Todd Phillips'in yapacağı bir devam filminin geleceği belirtiliyor. The Hollywood Reporter'a göre Joaquin Phoenix'in başrol oynadığı psikolojik gerilim filminin yönetmeni Phillips, olası projeleri görüşmek üzere 7 Ekim'de Warner Bros. Pictures Group Başkanı Toby Emmerich'le bir araya ... Devamı »

Joker’i kuşanan Joaquin Phoenix çok başarılı ama film de bir o kadar kötü: Bu sözler Marvel’den Dan Slott’a ait

Marvel yazarı Dan Slott, Joker'i "kötü film" diye nitelemesinden dolayı maruz kaldığı tepkilerden sonra eleştirilerini ikiye katladı. Joaquin Phoenix'in yıldızının parladığı film için Twitter'da düşüncelerini paylaşan Slott, Phoenix'in performansını överken, film için duyduğu hayal kırıklığını dile getirmişti. Slott, pazar ... Devamı »

Şiddete tepkiler beyaz perdenin her yanına sıçradı: Salonda maske ve oyuncak silahla Joker’i izlemek yasak!

ABD’deki sinema zincirleri, muhtemel şiddet olayları yaşanabileceğine dair endişeler nedeniyle Joker’in gösterimlerine maske, kostüm ve oyuncak silahla gelinmesini yasakladı. 2012’deki Colorado silahlı katliamında yakınlarını kaybedenlerin ailelerinin bu hafta Warner Bros’a yazdığı mektup güvenlik endişelerinin dile getirilmesine yol ... Devamı »

Pin It on Pinterest