Margot Robbie’den Lady Gaga açıklaması

Margot Robbie, Harley Quinn karakterinin Lady Gaga'nın oynayacak olması hakkında açıklamada bulundu.

0

Ünlü oyuncu Margot Robbie, ekranlara uyarlandığından beri hayat verdiği Harley Quinn karakterini sıradaki filmde Lady Gaga’nın canlandıracak olması hakkında konuştu.

Robbie, DC evreninin sevilen çizgi roman ve animasyon karakterini ilk kez 2016’daki Suicide Squad: Gerçek Kötüler’de (Suicide Squad) ekrana taşımıştı. Ünlü oyuncu role Yırtıcı Kuşlar (Birds of Prey) ve Suicide Squad: İntihar Timi’nde (The Suicide Squad) de devam etmişti.

2019’un en başarılı filmlerinden Joker’in devam filmi Joker: Folie à Deux’de ise Harley Quinn rolüne Lady Gaga seçildi.

MTV News’a konu hakkında yorum yapan Robbie şunları söyledi: “Buna çok sevindim çünkü başından beri Harley Quinn’in harika oyuncular arasında el değiştiren bir karakter olmasını istiyordum, Batman veya Macbeth gibi.”

Role Lady Gaga’nın geçmesinden memnun olduğu belirten Robbie şöyle devam etti: “Harley’ye güçlü bir temel inşa ederek başka oyuncuların da denediği bir karakter olmasını sağlamak büyük bir onur. Ve Lady Gaga bence inanılmaz bir iş çıkaracak.”

Robbie, 2021’de yaptığı başka bir söyleşide artık Harley Quinn’i oynamaya ara vermek istediğini çünkü bu karakterin çok “yorucu” olduğunu dile getirmişti. Son dönemde çok fazla projeye imza atan Robbie’nin Christian Bale ve John David Washington’la başrollerini paylaştığı Amsterdam bu hafta gösterime girdi.

Robbie’nin Brad Pitt’le oynadığı Babil (Babylon) 20 Ocak 2023’te, Ryan Gosling’le başrolleri paylaştığı Barbie de Temmuz 2023’te seyircilerle buluşacak.

Önceki İçerikYel Değirmenleriyle Savaşan Şövalye “Don Kişot” AKM’de
Sonraki İçerik2022 Honor of Kings Internatıonal Championship için geri sayım
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments