Game of Thrones yıldızları yeniden bir arada

Game of Thrones filminin başrol oyuncularından Sophie Turner ve Kit Harington, korku filmi "The Dreadful"da buluşuyor.

0

HBO’nun popüler fantastik dizisi Game of Thrones’un sekiz sezonunda birlikte başrolde yer aldıktan sonra, Sophie Turner ve Kit Harington, Gotik korku filmi The Dreadful‘da yeniden bir araya geliyor. Film, UTA Independent Film Group ve Film Bridge International aracılığıyla EFM’de satışa sunulacak.

Natasha Kermani tarafından yazılan ve yönetilecek olan film, Gül Hatıraları Savaşı’nın arka planında geçiyor ve Anne (Turner) ile kayınvalidesi Morwen’i konu alıyor. İkili, toplumun dışında izole bir, zorlu bir yaşam sürmektedir. Ancak geçmişten bir adam (Harington) ortaya çıktığında, Anne için dönüm noktası olacak olaylar zincirini tetikleyecektir.

Turner’ın yanı sıra, filmin yapımcıları arasında Redwire Pictures/Tunnel’dan Luke Daniels, Storyboard Media’dan Patrick Muldoon ve Patrick Hibler ile Lucas Jarach yer alıyor. Greg Lauritano da kendi Black Magic şirketi altında yapımcılık yapıyor. Film Bridge International, yabancı satışları temsil ederken, UTA Independent Film Group da yerel satışları yönetiyor.

George R. R. Martin’in fantastik roman serisine dayanan HBO’nun Game of Thrones’unda, Turner Sansa Stark’ı, Harington ise Night’s Watch’un Jon Snow’unu canlandırdı. İkisi de çalışmalarıyla Emmy adaylıkları da dahil olmak üzere çeşitli ödüller kazandı.

Daha yakın zamanda Turner, Netflix’in Do Revenge ve Max’in suç draması The Staircase gibi projelerinde görüldü. Harington ise Apple’ın Extrapolations’ında ve Marvel’ın Eternals’ında rol aldı.

Geçen sonbaharda Shudder’da yayınlanan antoloji filmi V/H/S/85’in bir bölüm yönetmeni olan Kermani, daha önce SXSW korku draması Lucky, bilim kurgu draması Imitation Girl ve gerilim filmi Shattered’ı yönetti.

Kermani, UTA, Persistent ve avukat Marios Rush tarafından temsil edilirken, Turner CAA ve Independent Talent Group, Harington ise UTA, United Agents ve Jackoway Austen Tyerman tarafından temsil ediliyor.

Önceki İçerikŞenay Lambaoğlu yeni yılı “Kartpostal” ile karşılıyor
Sonraki İçerikYeni sezonun ilham veren dokunuşları: New York Moda Haftası
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments