Şenay Lambaoğlu yeni yılı “Kartpostal” ile karşılıyor

Şenay Lambaoğlu'nun yeni teklisi "Kartpostal" Ada Müzik'ten çıktı.

0

Müzik dünyasındaki başarılı ve üretken yolculuğunu türler arasında yarattığı eşsiz doku ile sürdüren yorumcu, besteci ve söz yazarı Şenay Lambaoğlu; Genco Arı ile birlikte iki yıla dayanan müzikal ortaklıklarının devamı niteliğinde hazırlanan onuncu şarkısı Kartpostal‘ı müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Alternatif Pop müziğe yepyeni bir yaklaşım olarak değerlendirilen şarkı alışılmışın dışında bir müzik formu ile sunuluyor. Tamamı analog üretilmiş kayıtlardan oluşan Kartpostal tube kirliliğinin ahengiyle tasarlanmış. Şenay Lambaoğlu şarkının çıkış noktasını “istemediği hayatı yaşamaya mecbur bırakılanların hikayesi; kenarda unutulmuş, ışığı söndürülmüş tüm gizli kahramanlara” sözüyle tanımlıyor.

Sözü ve müziği Şenay Lambaoğlu’na ait olan şarkının prodüktörlüğünü Genco Arı üstlenirken kapak tasarımı Melek Bocoğlu, fotoğraf çekimi Enes Kahraman ve klip yönetmenliği Varol Şahin imzası taşıyor.

Şenay Lambaoğlu’nun Kartpostal adını verdiği yeni şarkısı, 9 Şubat Cuma gününden itibaren Ada Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımlandı.

KARTPOSTAL

Önceki İçerikDubai’de havada taksi devrimi
Sonraki İçerikGame of Thrones yıldızları yeniden bir arada
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments