Güneş Özgeç’in yeni teklisi “Düş”

Güneş Özgeç, yeni şarkısı "Düş"ü animasyon klibiyle birlikte müzikseverlerin beğenisine sundu.

0
Güneş Özgeç / Fotoğraf: Merve Terzioğlu

Güneş Özgeç’in sözünü ve müziğini yazdığı yeni teklisi Düş dijital müzik platformlarında yayında.

Güneş Özgeç’in vokalleri, enstrümanları, düzenlemesi ve prodüksiyonunu tek başına üstlendiği şarkının mikslerini Alp Turaç, mastering’ini Erdem Helvacıoğlu yaptı. Şarkının çıkış hikâyesini “Sürüklendiğimiz karmaşık düşler ve bulanık sulardan çıkabilmenin yine bize bağlı olduğunu hatırlamak ve yardım dilerken aslında kendi kendimize konuştuğumuzu fark etmenin çelişkisiyle eğlenmek” sözleriyle anlatan sanatçı Düş’ün bu bilgiyi kutlayarak dansa davet ettiğini söylüyor. Kapak fotoğrafını Merve Terzioğlu’nun çektiği şarkının 3D animasyon çekilen video klibinin yönetmenliğini yeni medya sanatçıları Ahmet Rüstem Ekici ve Hakan Sorar birlikte yaptılar. Güneş Özgeç’in Düş adlı teklisini Apple Music, Deezer ve Spotify’da dinleyebilir, video klibini de sanatçının YouTube kanalında izleyebilirsiniz.

Alternatif sahnelerin özgün söz ve müzik yazarlarından Güneş Özgeç’in yeni teklisi Düş, bugün (12 Kasım) dijital müzik kanallarında yayınlandı. Sözünü ve müziğini Güneş Özgeç’in yazdığı ve vokalleri, enstrümanları ve düzenlemesinde yine sanatçının imzasını gördüğümüz şarkının mikslerini Alp Turaç, mastering’ini de Erdem Helvacıoğlu yaptı.

En son Temmuz ayında Bence Gerçek Hepsi adlı teklisini yayınlayan Güneş Özgeç, yeni şarkısı Düş’ün yaratılışını “Sürüklendiğimiz karmaşık düşler ve bulanık sulardan çıkışın yine bize bağlı olduğunu hatırlamak ve yardım dilerken aslında kendi kendimize konuştuğumuzun çelişkisini fark etmek, sonra bu çelişkiyle eğlenip, onu kutlamak, onunla dans edebilmek hallerinden doğdu” sözleriyle anlatıyor.

“Düş”e 3D animasyon video

Kapak fotoğrafını Merve Terzioğlu’nun çektiği şarkının video 3D animasyon çekilen video klibinin yönetmenliğini yeni medya sanatçıları Ahmet Rüstem Ekici ve Hakan Sorar birlikte yaptılar.

Kahve, Ikaria, Sonbahar, Güneş Yüzüm, Bence Gerçek Hepsi gibi çok dinlenen teklileriyle tanıdığımız söz ve müzik yazarı Güneş Özgeç’in Düş adlı yeni şarkısını Apple Music, Deezer ve Spotify’da dinleyebilir, video klibini de sanatçının YouTube kanalında izleyebilirsiniz.

DÜŞ

Önceki İçerik“Uluslararası Orta Asya’dan Anadolu’ya Baraklar Sempozyumu” açılışı yapıldı
Sonraki İçerikMutlaka görülmesi gereken en iyi dalış yerleri: Bali
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments