Hadise’den yeni şarkı: Hayat Oyunu

Hadise'nin yeni teklisi "Hayat Oyunu", klibiyle birlikte sevenleriyle buluştu.

0

Hadise‘nin yeni şarkısı “Hayat OyunuPasaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.

Şarkının sözleri Murat Güneş‘e, bestesi Volga Tamöz‘e,  aranjesi ise Esad Fidan‘a ait.  ‘Hayat Oyunu’ video klibi ise Belçika’da Şenol Korkmaz yönetmenliğinde çekildi.

Hadise’nin şarkı ile ilgili düşünceleri ise;

“Bu şarkı tam dört sene önce sevgili Haluk Şentürk’ün hediyesi olarak bana geldi, geçen süre içinde bu şarkıyı okumak için kendimi hiç hazır hissetmedim. Bu şarkının şimdi sizlerle buluşuyor olmasının elbette birden fazla sebebi var ama en önemlisi ben kendi içimdeki bazı yarım kalan yolculukları tamamladığımı hissediyorum.

Uzun zamandır yüreğimin tam ortasında duran camdan ok sanırım artık yok çünkü o kadar iyi anladım ki kazanan yok bu hayat oyununda. Kazanan da kaybediyor aslında. Şarkıda geçen her cümle için ayrı ayrı uzun yazılar yazabilirim ama ben ‘Hayat Oyunu’nu her dinlediğimde ne yaşarsak yaşayalım, düne değil yarına bakmamız gerektiğini ve her gecenin bir sabahı olduğunu hatırlıyorum. Ben bu şarkıdan güç alıyorum. Umarım sizin de kalbinize, hayatınızda bir yere dokunur bu şarkı.

“Hayat Oyunu” benim için “Küçük Bir Yol” şarkımla başlayan duygusal sürecin final şarkısı. Elbette yine duygusal şarkılar söyleyeceğiz ama bu şarkı hem bir final hem de yeni bir müzikal yolculuk başlangıcı. Bu yüzden çok heyecanlıyım ve yıllar geçse bile hala aynı şekilde heyecanlı olduğum için çok mutluyum.”

HAYAT OYUNU

SözMurat Güneş
MüzikVolga Tamöz
AranjörEsad Fidan, İbrahim Küçükoğlu
MixBarış Büyük, Esad Fidan
MasteringBarış Büyük
GitarEdiz Erinç
Kemanİstanbul String’s (Mert Kemancı)
Vokal KayıtSertaç Özgümüş
FotoğrafNilay Eren
Kapak TasarımAhmet Yıldırım
Yapım ŞirketiThe House of Film
YönetmenŞenol Korkmaz
Önceki İçerikBu Hafta Vizyona Giren Filmler (24 Mayıs 2024)
Sonraki İçerikBeterböcek 36 yıl sonra geri döndü
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments