İDSO Dünya Kadınlar Günü Konseri 6 Mart’ta CRR’de

0

İDSO DenizBank Konserleri Dünya Kadınlar Günü Konseriyle Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda… Konserin Orkestra Şefi Howard Griffiths…             

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 6 Mart 2020 Cuma akşamı saat 20.00’de “Dünya Kadınlar Günü Konseri’nde Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda Orkestra Şefi Howard Griffiths yönetiminde solist Özgecan Günöz’e (Keman) eşlik edecek.

Konserde; Astor Piazzolla’nın “ Buenos Aires’te 4 Mevsim” ve Pyotr İlyiç Çaykovski’nin    “ Senfoni No.6 – Patetik”  adlı eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü Bülent Evcil; “ Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda  Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde gerçekleştireceğimiz bu anlamlı  konserimizde yine klasik müzik dolu bir akşam yaşayacağız. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çok özel bir gün. Konserimizi tüm kadınlarımıza armağan ediyoruz. Dünyadaki, ülkemizdeki ve üyelerimiz arasındaki tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz” diyor.                      

PROGRAM:

 

Astor Piazzolla  “ Buenos Aires’te 4 Mevsim”                         

Pyotr İlyiç Çaykovski  “ Senfoni No.6 – Patetik

Önceki İçerik1. Diyarbakır Kısa Film Festivali’ne başvurular başladı
Sonraki İçerikÇocuklar, duygularını heykele dönüştürüyor: “Hikâyeden Heykele”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments