Jennifer Lopez’in yeni filmi: “The Mother”

Jennifer Lopez'in yeni filmi "The Mother" iki büyük Netflix yapımını geride bıraktı.

0

12 Mayıs’ta ABD’de Anneler Günü’nün olduğu hafta sonunda Netflix’te gösterime giren Jennifer Lopez‘in yeni filmi The Mother, şimdiden etkileyici bir başarıya imza attı.

Filmde 53 yaşındaki Lopez, erken yaşta terk ettiği (Lucy Paez tarafından canlandırılan) kızını korumak için saklandığı yerden çıkan bir suikastçıyı canlandırıyor. Aksiyon-gerilim türündeki filmde, Omari Hardwick ve Damızlık Kızın Öyküsü’nün (The Handmaid’s Tale) yıldızı Joseph Fiennes de rol alıyor.

Deadline’ın bildirdiğine göre, film yayımlandığı günden bu yana yayıncı için bir başarı oldu. Samba TV tarafından elde edilen veriler, The Mother’ın ilk hafta sonunda ABD’de 2,8 milyon hane tarafından izlendiğini gösteriyor.

Bu da Lopez’in yeni filminin, Netflix’in son derece popüler iki devam filminden (en azından başlangıçta) daha iyi bir performans sergilediği anlamına geliyor: Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven (Glass Onion: A Knives Out Mystery) ve Murder Mystery 2.

Deadline’ın Samba’nın verilerinden aktardığına göre aynı ölçüm aralığında Bıçaklar Çekildi 2,6 milyon hane tarafından izlenirken Murder Mystery 2 ise 2,4 milyon hane tarafından izlendi. Her iki film de merakla beklenen devam filmleriydi.

Aralık 2022’de Netflix’te yayınlanan Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven, Rian Johnson’ın 2019 yapımı popüler filmi Bıçaklar Çekildi’nin devamı niteliğindeydi. Bu yıl martta gösterime giren Murder Mystery 2 ise Adam Sandler ve Jennifer Aniston’ın Netflix’in 2019 yapımı komedi filmi Murder Mystery’deki amatör dedektiflerinin geri dönüşünü konu alıyor.

Deadline’ın belirttiği gibi, The Mother’ın Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven ve Murder Mystery 2’yi geride bırakması etkileyici olsa da tüm izleme oranını göstermiyor. Samba TV mobil görüntülemeleri kapsama almıyor.

Netflix henüz The Mother’ın izlenme rakamlarını açıklamadı. Film şu anda yayıncının Birleşik Krallık’taki ilk 10 listesinde bir numarada yer alıyor. Diğer iki filmin ilk hafta sonlarında Netflix, Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven için toplam 82,1 milyon ve Murder Mystery 2 için 64 milyon izlenme saati bildirmişti.

Bununla birlikte, Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven’in yayın rakamlarının, filmin 23 Aralık’ta yayımlanmaya başlamadan önce 23 Kasım’da bir hafta boyunca sınırlı sayıda sinemada gösterim yapmış olmasından etkileneceğini belirtmek gerekiyor. The Mother için yapılan yorumlar orta düzeyde; film şu anda eleştiri derleyicisi Rotten Tomatoes’ta yüzde 46’lık bir puana sahip.

Variety, “B-filmi” için “Lopez’in böyle bir yapımı heyecanla taşıyabileceğini kanıtladığı” “izlenebilir bir ürün” dedi. The Mother halen Netflix’te yayımlanıyor.

Önceki İçerikPet Shop Boys şarkıları yapay zekâya emanet
Sonraki İçerikMortal Kombat 1’in çıkış tarihi belli oldu
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments