Mortal Kombat 1’in çıkış tarihi belli oldu

Mortal Kombat'ın yeni oyununun çıkış tarihi 19 Eylül 2023 olarak açıklandı.

0

Netherrealm Studios ve serinin yaratıcısı Ed Boon, 19 Eylül 2023 çıkış tarihi sahip yeni Mortal Kombat oyununun yolda olduğunu duyurdu. Mortal Kombat 1 için yayınlanan fragman, oyunun hayranlarını oldukça heyecanlandıracağa benziyor. Oyunun resmi sitesi artık açık ve ön sipariş bonusları olarak Shang Tsung ve beta erişimi onaylandı. Oyunda çapraz ilerleme sunulacağı da bilgiler arasında.

Duyuru, oyunun esasen yeniden tasarlanmış karakterlerle bir yeniden başlatma olduğunu belirtiyor. Liu Kang, Kitana, Mileena, Raiden, Kung Lao, Scorpion, Sub Zero ve Johnny Cage’in dönüşünü onaylanmış durumda. Standart sürüm 69,99 dolar olacak. Premium Sürümler 109,99 dolar olacak ve 14 Eylül 2023’te erken erişim, 1.250 Dragon Krystals para birimi ve altı oynanabilir karakter, beş Kameo karakteri ve Johnny Cage’in Jean-Claude Van Damme versiyonunu içeren bir Kombat Paketi içerecek. 249,99 dolarlık Koleksiyoncu Sürümü ise yalnızca PS5 ve Xbox Series X için ve Premium sürümdeki her şey, bir Liu Kang dış görünümü, sanat baskıları, bir çelik kasa, bir Liu Kang 16,5 inç figürü ve 1.450 daha fazla Ejderha Kristali ile birlikte gelecek.

Mortal Kombat, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X ve PC için gelecek ve 19 Eylül 2023 çıkış tarihinde çıkış yapacak.

Önceki İçerikJennifer Lopez’in yeni filmi: “The Mother”
Sonraki İçerikBu Hafta Vizyona Giren Filmler (19 Mayıs 2023)
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments