Klor & Canay Doğan’dan “Uzak”

Synth-pop grubu Klor ve Canay Doğan'ın yeni teklisi "Uzak" GROW Records etiketiyle yayınlandı.

0

Yeni nesil synth-pop grubu Klor, Canay Doğan eşliğinde yeni teklisi “Uzak“ı GROW Records etiketiyle 11 Haziran 2021’de lirik video klibiyle müzikseverlerle paylaştı.

Kadıköy‘de yaşayan üç arkadaştan oluşan synth-pop grubu Klor, üretimlerine yeni yılda da hız kesmeden devam ediyor. Grup üyelerinin 10 yıllık dostluğu, 80’lerin neon ışıltılı dünyasına ve retro oyunlara olan ortak ilgilerini, 2020 yılında yayınlamaya başladıkları parçalarına yansıtan Klor, geçmiş dönemde üç parçadan oluşan “Son Jeton” adlı EP’sini ve “İstesem Ben” adlı teklisini yayınlamıştı.

Son dönemin dikkat çekici gruplarından Klor, yine bu yıl parçalarını paylaşmaya başlayan yeni nesil şarkıcı, şarkı yazarı Canay Doğan’ın da vokallerine eşlik ettiği “Uzak” parçasını yayınladı. Önceki şarkılarında havuz başı partisinden bizlere seslenen Klor; yeni parçasında kapalı kaldığımız evlerimizden bizi kurtarıp uzaklara götürüyor ve ekliyor: “Evimizden uzaklaşamadığımız bu sıralar, kendimizden uzaklaşıyoruz. Gözümüzde parlayan şehir ışıklarının uzaklaşan hayalinde kayboluyoruz. “Uzak” şarkısı bu sahneyi özlemle işlerken Klor’un çizgisini yeni bir noktaya taşıyor.”

UZAK

Önceki İçerikBiberon, konfeti ve dinozoru bir araya getiren çevrimiçi sergi: “Rahat hissediyor musun?”
Sonraki İçerikBalamir Nazlıca’dan yeni single: “Wave Goodbye”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments