Kublai Kapsalis’in yeni teklisi: “Hollow”

0

Metal müzik camiasından Objektif ve Orpharion grupları ile tanıdığımız Kublai Kapsalis’in kadın cinayetlerini konu alan yeni teklisi “Hollow”, Rec-Cat Records etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Kublai Kapsalis’in kadın cinayetlerine karşı ses olan yeni teklisi “Hollow”u yayınladı. Kayıt, mix ve mastering’i Kublai Kapsalis yaparken, sözleri kaleme alan ve vokalleri üstlenen Borabay Kadirdağ ise Ankaralı Rammstein tribute grubu Kaiserfaust ve İstanbullu cover grubu Blast’d dan tanıyoruz. Parça, bu ikilinin bir arada oldukları ilk kayıt çalışması olan “Hollow” Rec-Cat Records etiketiyle tüm dijital platformlarda dinleyicinin beğenisine sunuldu.

Müzisyenin yeni parçası “Hollow” için düşünceleri ise şu şekilde, “Bu parça aslında yaşanmış gerçek olaylardan alındı, aslında bakacak olursak ülkemizde daha fazla bu tarz olumsuzluklar görmekteyiz. Global ölçekte düşünecek olursak, diğer ülkeler bu konu hakkında ciddi yaptırımlara gitmiş durumda. Ancak bizim coğrafyamızda bu konu ile ilgili atılan sağlam bir adım henüz daha yok, her geçen gün onlarca kadının bir takım insanlar tarafından katledilişini duyuyoruz bu çok üzücü bir olay.Bunu global kitlere de iletmek adına böyle bir çalışma yaptık. Türkçe olarak da bu konu hakkındaki anlatımlarımızı ileriki zamanlarda sizlere sunacağız.”

Kublai Kapsalis’i Takip Edin;

Önceki İçerikOrsay Müzesi’ne kıyafeti yüzünden alınmayan ziyaretçi, sosyal medyada gündem oldu
Sonraki İçerikCartoon Network’ün ilk ve tek yerli yapımı “Kral Şakir” yeni maceraları ile yayında
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments