merhababensokak’tan yeni tekli: “İstediğinde Yaz”

merhababensokak’ın yeni teklisi “İstediğinde Yaz” SideChain Records'tan çıktı.

0

Günümüz müzik sektörü standartlarının getirdiği ve gerektirdiği paylaşım sıklığı göz önünde bulundurulursa uzun bir süredir yeni şarkı yayımlamayan bağımsız müzik grubu merhababensokak nihayet yeni şarkıları “İstediğinde Yaz” ile dinleyicilerine “merhaba biz buradayız” dedi.

Yeni şarkılarında, Yiğit Sezgin ve Alp Tanata düzenlemeye katkıda bulunurken söz/müzik ise Alp Tanata’ya ait. “İstediğinde Yaz” mevsim fark etmeden içimizi üşüten duyguları yaşadığımız ama daha çok sonbahar ve kış mevsimlerinin üzerimizde bıraktığı yorgunluğu ve hüznü temsil ediyor.

İçinizi kemiren acılı duygulardan ziyade şarkıyı 18. tekrarda dinleyecek olsanız dahi yorulmadığınızı fark ettiğiniz bir hüzün. Yorulmanın aksine şarkıyla birlikte hatırladığınız yorgun tarafınızın dinlendiğini hissedebilirsiniz. Bu duygusal formülü sözleri ve ezgileriyle deneyimleten “İstediğinde Yaz” teklisinin mix/mastering tarafında grubun vermek istediği duyguya en uygun tınıları yakalayan Can VS’nin imzası bulunuyor.

SideChain Records etiketiyle yayımlanan merhababensokak’ın yeni teklisi “İstediğinde Yaz” tüm dijital platformlarda dinleyicisine ulaşmayı bekliyor.

İSTEDİĞİNDE YAZ

Söz-MüzikAlp Tanata
DüzenlemeAlp Tanata, Yiğit Sezgin
Mix/MasteringCan VS
Önceki İçerikJaponya, film ve TV üretimi için finansman sağlayacak
Sonraki İçerikArmağan Çağlayan “Gör Beni” ile GAİN’de
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments