Monika Bulanda’dan Türkçe şarkı: “Dur”

0

Polonyalı sanatçı Monika Bulanda, beste ve söz yazarlığının yanı sıra yapımcılığını da kendisinin üstlendiği “Dur” isimli Türkçe şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.

Daha önce İngilizce solo albümü çıkan ”Monika Bulanda” bu kez sürpriz yaparak Türkçe bir şarkı ile sektöre yeniden merhaba dedi.

Yıllardır popüler müzik alanında deneyimli olmasına rağmen yeni şarkısını daha akustik bir tarzda sunan ”Monika Bulanda”, ”Dur” şarkısının düzenlemesini Murat Çekem ile birlikte tamamladı.

”Monika Bulanda”, yeni şarkısının klibi için Volkan Yılmaz ile birlikte pandemi dönemi şartlarında tüm dünyadaki sanatçıların yaptığı gibi ‘haydi arkadaşlar evde klip çekelim’ tarzında bir video eşliğinde alternatif bir klip hazırladı.

Geçtiğimiz zamanlarda Türkiye’ye bir müzik projesi için gelen ”Monika Bulanda”; Kenan Doğulu, Ajda Pekkan, Mustafa Sandal, Mabel Matiz, Bahadır Tatliöz, Dodan, gibi birçok ünlü sanatçıyla da sahne aldı. Amerika, Avustralya, Avrupa, Çin, Hindistan, Malezya  gibi bir çok yerde konser veren sanatçı, bu çalışmaları sonucu uluslararası müzisyen kategorisine girdi.

Önceki İçerikGüney Marlen’in üçüncü solo albümü: Kalp Plak
Sonraki İçerikUniversal’den Tayland çıkarması: Lyra ve T-Pop
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments