Müfit Can Saçıntı’nın yeni filmi: “Maskeler De Düşer”

0

Mandıra Filozofu filmleriyle tanınan ünlü yönetmen ve oyuncu ”Müfit Can Saçıntı”nın uzun süredir merakla beklenen ilk uzun metrajlı Türk yapımı YouTube filmi ”Maskeler De Düşer” yayına girdi.

Mandıra Filozofu filmi ile yediden yetmişe herkesin tanıdığı ”Müfit Can Saçıntı” başrollüğünde vizyona giren filmin diğer oyuncuları ise; Müfit Can Saçıntı, Fulden Akyürek, Sami Aksu, Umut Oğuz, Ömer Duran, Okan Metin, Sevilay Oğuz, Prof.Uğur Batı, Bedri Baykam.
  
Yaşamak Güzel Şey ve Babmın Ceketi filmlerinin de yönetmenliğini üstlenen ”Müfit Can Saçıntı”nın kendi YouTube kanalında yayınlanan olan ”Maskeler De Düşer” filminin YouTube kanal yönetimini ise; Türkiye’nin en çok sevilen film ve dizi içeriklerinin izleyecilerine servisini sağlayan ”Wediacorp” üstlendi.
 
İlk gösteriminin YouTube üzerinden ücretsiz gerçekleştiği film, seyircisini salonların boş olduğu ve sinema sektörünün sekteye uğradığı günlerde güldürürken düşündürecek nitelikte. “Maskeler De Düşer” filmi pandemi sürecinde sinemaya gitmeyi özlediğimiz günlere ışık tutarak tebessüm ettirecek.

Filmin konusu ise şöyle;

”Yusuf çocuğunun ameliyatı için usulsüz bir şekilde para kazanır. Ancak para Yusuf’u bozar. Hemen bir sevgili bulur. Karısını boşayıp yurtdışına kaçmayı planlar. Ancak corona salgını planları altüst eder. Kapana kısılan Yusuf çevresine para dağıtır. Ancak para herkesi bozmaktadır. Sonunda Yusuf sevginin önemini anlar ve karısına geri döner.”
 
Türkiye’nin ilk YouTube uzun metrajlı Türk filmi ”Maskeler De Düşer” yayında.

Önceki İçerikSelin Sümbültepe’den yeni tekli: “Dalgakıran”
Sonraki İçerikMevzu O Değil’in ilk teklisi “Evrim”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments