Murat Türkücüoğlu’ndan üç şarkılık single: “Yansıma”

Murat Türkücüoğlu, üç şarkılık yeni single çalışması “Yansıma”yı müzikseverlerle paylaştı.

0

Şarkılarını ilginç sokak röportajları ve içeriği ile daha zengin bir sunumla dinleyicileriyle buluşturan Murat Türkücüoğlu, şimdi de daha önce yayımladığı ‘İçimi dökmem lazım’ ve ‘Sır Gibi’ adlı eserlerin dikkat çekici versiyonlarından oluşan üç şarkılık single çalışması “Yansıma” ile hikayesini tamamlıyor.

Söz ve müzikleri Murat Türkücüoğlu’na ait olan şarkıların aranjörleri Serkan Sönmezocak (Lazım Meşk-i Alaturka), Vedat Türkücüoğlu (Lazım Electro) ve Barış Özesener (Sır Gibi Downtempo). İki çalışmanın Mix&Masteringi Serkan Kula’ya, Sır Gibi Downtempo’nun mix&masteringi ise Özgür Yurtoğlu imzası taşıyor. Enstrümanlara gelindiğinde ise ülkemizin önemli müzisyenleri yaylılarda gündem yaylılar, akustik gitar’da Gültekin Kaçar, Rebab’da Mehmet Refik Kaya, Tabla-Daf-Shaker’ da Gürkan Özkan, Kanun’da Göksel Kokşa, Tanbur’da Murat Aydemir ve Neyzen Can Gülbal eşlik ediyor. Kayıtlarını ise Alen Konakoğlu-The Kulube ve Modern Müzik Akademisinde yapıldı.

Yüksek Sound markasıyla yayımlanan “Yansıma” adlı çalışmanın ilk lyric video klibi “Lazım Electro” Murat Türkücüoğlu YouTube kanalında şimdi yayımda.

YANSIMA

Önceki İçerikÇağhan Sarı; “Cumhuriyet tarihine ilgim, siyasete duyduğum ilginin de kesişim kümesidir”
Sonraki İçerikT. Volkan Aslan: “Amacımız ilçemizdeki herkesin sanata katılımını sağlamak”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments