Murat Türkücüoğlu’ndan üç şarkılık single: “Yansıma”

Şarkılarını ilginç sokak röportajları ve içeriği ile daha zengin bir sunumla dinleyicileriyle buluşturan Murat Türkücüoğlu, şimdi de daha önce yayımladığı ‘İçimi dökmem lazım’ ve ‘Sır Gibi’ adlı eserlerin dikkat çekici versiyonlarından oluşan üç şarkılık single çalışması “Yansıma” ile hikayesini tamamlıyor.

Söz ve müzikleri Murat Türkücüoğlu’na ait olan şarkıların aranjörleri Serkan Sönmezocak (Lazım Meşk-i Alaturka), Vedat Türkücüoğlu (Lazım Electro) ve Barış Özesener (Sır Gibi Downtempo). İki çalışmanın Mix&Masteringi Serkan Kula’ya, Sır Gibi Downtempo’nun mix&masteringi ise Özgür Yurtoğlu imzası taşıyor. Enstrümanlara gelindiğinde ise ülkemizin önemli müzisyenleri yaylılarda gündem yaylılar, akustik gitar’da Gültekin Kaçar, Rebab’da Mehmet Refik Kaya, Tabla-Daf-Shaker’ da Gürkan Özkan, Kanun’da Göksel Kokşa, Tanbur’da Murat Aydemir ve Neyzen Can Gülbal eşlik ediyor. Kayıtlarını ise Alen Konakoğlu-The Kulube ve Modern Müzik Akademisinde yapıldı.

Yüksek Sound markasıyla yayımlanan “Yansıma” adlı çalışmanın ilk lyric video klibi “Lazım Electro” Murat Türkücüoğlu YouTube kanalında şimdi yayımda.

Etiketler

Yorumladı “Murat Türkücüoğlu’ndan üç şarkılık single: “Yansıma””

  1. İbrahim dedi ki:

    İlk defa dinledim şarkıların diğer hallerini de dinledim içeriklerini söylediğiniz gibi enteresan buldum.
    Tebrikler farklı bir müzisyeni bizimle tanıştırdığınız için ..İbo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest