Netflix’in Emmy adayı yeni dizisi: Beef

Dizide, başarısız bir müteahhit ve hüsrana uğramış bir girişimci, trafikte kavga eden iki yabancıyken, en karanlık dürtülerinin esiri olan iki düşmana dönüşür.

0

Senaristliğini Lee Sung Jin, yapımcılığını ise Matthew Medlin’in üstlendiği yeni Netflix dizisi “Beef” için eleştirmenler, Netflix’in Squid Game’den bu yana en iyi dizisi olduğunu belirtiyor.

‘İntikam çiğ yenen bir yemektir.’ sloganıyla seyirciyle buluşan Beef, iki yabancının trafikte kavga ettikten sonra birbirlerine olan düşmanlıklarının git gide artmasını konu alıyor.

Başarısız bir müteahhit olan Danny Cho ile hayal gibi bir hayatı olan Amy Lau’nun trafikte kavga etmeye başlar. Daha sonra ikilinin arasındaki gerilimin dozu git gide artar. Bu gerilim zamanla düşmanlığa dönüşür ve ikilinin hayatını da şekillendirmeye başlar.

Kara mizah listelerinde şimdiden ilk sıralarda yer edinen Beef, ikilinin atışmalarını sert bir dille anlatır. İkilinin içinde bulunduğu durum zamanla sadece kendilerini değil aynı zamanda sevdiklerini de ele geçirmeye başlar.

BEEF

Önceki İçerikFişekhane Sailing Cup başlıyor
Sonraki İçerikLübnan’ın Fesli Sanatçısı: Nasır Şemseddin
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments