Oğuz Yalım’ın yeni sergisi: “Bazı Duraklar”

Oğuz Yalım’ın son kişisel sergisi “Bazı Duraklar” Goba Art&Design'da.

0

İç Mimar ve Sanatçı Oğuz Yalım, 10 Şubat’ta Goba Art&Design Galeri’de kapılarını açacak olan son kişisel sergisi “Bazı Duraklar” ile içindeki yolculuğun duraklarını sanatseverlerle buluşturacak.

Mesleki hayatı ile paralel olarak devam ettiği resim çalışmalarının üzerine yoğunlaşan Oğuz Yalım, sanatseverleri son kişisel sergisi “Bazı Duraklar”a davet ediyor.

Oğuz Yalım: “Resim hayatım sürprizlerle dolu bilinmez bir yolculuk ve her bir resmim bu yolculukta birer durak benim için. Her durağı ise soluklanma, paylaşma, buluşma ve yeniye açılan bir kapı olarak görüyorum. GOBA’ da ki bu son kişisel sergimde bazı duraklarımı paylaşmak istedim. Peki hangileri derseniz; kimi okuduklarımdan kafamda kalanlar, kimi cesaretimi sorguladığım, kimi ne aradığımı bilmeden aramaktan bıkmadığım; kimi yorgun, kimi keyfi zamanlarda yaptıklarım…

Bazı duraklarda buluşmak üzere…”

Tasarım dünyasının sanata, sanat dünyasının ise tasarıma olan ilgisini ve ilişkisini vurgulayan sergilere öncülük yapma amacıyla kurulan goba art & design‘da kapılarını açacak olan sergi 2 Mart’a kadar ziyaret edilebilecek.

A: Asmalı Mescit, Ensiz Sk. No:1 D:A, 34430 Beyoğlu/İstanbul
T: +90 (212) 292 92 18
W: www.gobaartdesign.com

Önceki İçerikBu Hafta Vizyona Giren Filmler (9 Şubat 2024)
Sonraki İçerikBGST Tiyatro’dan hafızaya dair yeni oyun: “Kara Kutu”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments