Okan Oganer’den “Yarın Son Deme”ye akustik versiyon

Okan Oganer, yakın zamanda OnAir Sahne etiketiyle müzikseverlerle buluşturduğu "Yarın Son Deme" şarkısının akustik versiyonunu klibiyle birlikte paylaştı.

0

Okan Oganer geçtiğimiz aylarda yayımladığı “Yarın Son Deme”nin akustik versiyonunu OnAir Sahne etiketiyle yayımladı.

“Yarın Son Deme”nin akustik versiyonunun kayıtları Ahmed Adnan Saygun salonunda yapıldı. Müziğin mihenk salonlarından olan İzmir Ahmed Adnan Saygun, aynı zamanda şarkı için çekilen klibin de mekanı oldu. Multienstrümanist Okan Oganer bu kez gitarıyla değil, piyanonun başında karşımıza çıkarken, şarkıda kendisine çellosu ile Taner Özel eşlik etti. Klibin yönetmenliğini Aslı Oganer, fotoğraf çekimlerini ise Tolga Kurut üstlendi.

“Yarın Son Deme – Akustik”in kapak çalışması ise yine şarkının orijinal versiyonunun tasarımında da imzası bulunan illüstratör sanatçı Mikail Erdem Biçici tarafından yapıldı.

Olta serisine bağışladığı şarkısı ile başladığı şarkılarını yayımlama projesine son dönemde solo projeleriyle devam eden Okan Oganer, aynı zamanda müzik öğretmenliği ve ses mühendisi olarak da aktif iş hayatına devam ediyor.

Okan Oganer’in son çalışması “Yarın Son Deme – Akustik” tüm dijital platformlarda yer alırken, klibine de OnAir Sahne YouTube kanalından ulaşabilirsiniz.

YARIN SON DEME

Önceki İçerikTim Burton’ı Tim Burton yapanlardan “Beetlejuice”un ikincisi geliyor
Sonraki İçerikMutlaka görülmesi gereken en iyi dalış yerleri: Tayland
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments