Per Septimanam’ın Misafir Odası’nda ilk konuk: Emre Nalbantoğlu

0

Beş arkadaşın kurmuş olduğu, Per Septimanam, “çok bağımsız, hiç alakasız ve oldukça özgün bir playlist ve podcast diyarı” mottosuyla, haftalık olarak hazırlanan, playlist ve podcast yayınına devam ediyor.

Her hafta cumartesi,  belirlenen güncel konular ya da doğaçlamaya vurulmuş sohbetlerle; Pazar günü ise muhabbeti takip eden 30 şarkılık bir playlistle kapımızı çalıyor. Bu hafta içi ise “Misafir Odası”nın kapılarını da bize araladılar. Ara ara Çarşamba günleri yayımlanacak olan Misafir Odası, gelen konuklarıyla, her telden mevzuya dokunup ve her gün düşündüğümüz konulara, eleştirel bir bakış açısı getirebilmeyi hedefliyor.

Geçtiğimiz hafta, Misafir Odası’nın ilk konuğu Emre Nalbantoğlu oldu. 90 dakikalık podcast yayını ile “ulusa sesleniş” niteliğinde olan program, çok keyifli muhabbetlere doğru aktı gitti.

Emre Nalbantoğlu’nun da konuk olduğu, Misafir Odası’nın ilk yayınına Spotify ve Soundcloud üzerinden, aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Çalma listelerini ise Spotify üzerinden dinleyebilir, ayrıca ekibi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

Önceki İçerikGOSS’un ilk teklisi “Anla” yayında
Sonraki İçerikPer Septimanam’ın Misafir Odası’nda ilk konuk: Emre Nalbantoğlu
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments