Şebnem Hassanisoughi’nin ilk teklisi: “Elbet Bir Gün Buluşacağız”

"Elbet Bir Gün Buluşacağız" ilk kez akustik gitar eşliğinde klasik batı müziği armonisi ile hayat buluyor.

0

Şebnem Hassanisoughi, yılların eskitemediği Mustafa Seyran bestesi “Elbet Bir Gün Buluşacağız“ı bir hikâye anlatıcısı tavrıyla LU Records etiketiyle dinleyiciyle buluşturuyor.

İlk olarak 1973 yılında Zeki Müren‘den Müzeyyen Senar‘a ve daha sonra Behiye Aksoy gibi birçok sanatçıdan yorumunu dinlediğimiz parça, Şebnem Hassanisoughi ile bambaşka bir formatta karşımıza çıkıyor. “Elbet Bir Gün Buluşacağız” ilk kez akustik gitar eşliğinde klasik batı müziği armonisi ile hayat buluyor.

Söz & Beste: Mustafa Seyran
Aranjman: Süha Rami
Akustik Gitar: Süha Rami
Kayıt / Mix / Master / Prodüktör: Ahmet Kenan Bilgiç
Kapak Fotoğrafı: Ahmet Kenan Bilgiç
Kapak Tasarımı: Hop İstanbul

Şebnem Hassanisoughi;

Vatanım Sensin, Poyraz Karayel, Kayıp Şehir gibi birçok televizyon dizisinden, Akşam Yemeği, Metot, Titus Andronicus gibi oyunlarla tiyatro sahnesinden tanıdığımız oyuncu Şebnem Hassanisoughi, Bulantı (Zeki Demirkubuz), Siyah Karga (Tayfur Aydın), Eve Dönüş-Sarıkamış (Alphan Eşeli), Geriye Kalan (Çiğdem Vitrinel) gibi sinema projelerinde yer aldı. Performansları ile birçok ödül alan oyuncu, son olarak Sofa Helin ve Pål Sverre Hagen ile başrollerini paylaştığı Danimarka yapımı Lifeboat (Josefine Kirkeskov) adlı filmde oynadı.

Şebnem Hassanisoughi’yi Takip Edin;

Önceki İçerikLara Kamhi’nin bireysel izolasyona değinen “Transparency of Being” belgeseli
Sonraki İçerikŞebnem Hassanisoughi’nin ilk teklisi: “Elbet Bir Gün Buluşacağız”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments