Selin Baycan’dan yeni tekli: “Kaybolan Ne Var”

Selin Baycan'ın yeni çalışması "Kaybolan Ne Var" klibiyle birlikte yayımlandı.

0

Uzun bir süredir üzerinde çalıştığı çıkış albümünden ilk sesleri paylaşmaya başlayan Selin Baycan‘ın yeni şarkısı “Kaybolan Ne Var” 25 Ağustos Cuma günü tüm dijital platformlarda yayımlandı.

Baycan, sorduğu sorularla kalbe ince sızılar bırakan “Kaybolan Ne Var” için “Hüznü yaşatırken aynı zamanda kendimiz gibi olmanın dayanılmaz hafifliğine davet eden ve vazgeçebilmenin gücüne dair cesaret veren bir veda şarkısı” diyor.

Geçtiğimiz kış YouTube kanalından yayınladığı performans videosuyla şarkıyı ilk kez dinleyicilere sunan Selin Baycan, düzenlemelerde Alaca ve Polen gruplarından aşina olduğumuz, son dönemin yükselen prodüktörlerinden Mehmet Mutlu ile ortak çalıştı.

Büyüsünü piyano eşlikli sade prodüksiyonu ve etkileyici vokallerinden alan “Kaybolan Ne Var”ın mix ve mastering aşamaları deneyimli ses mühendisi Baran Göksu tarafından gerçekleştirildi.

Şarkının siyah beyaz nostaljik bir kısa film tadında çekilen klibinde, Selin Baycan’ı hayatında hatırası olan bir telefon konuşmasını gerçekleştirirken izliyoruz. Klibin yönetmen ve sanat direktörlüğünü son dönemde çektiği başarılı kliplerle tanınan Elif Tekneci ve Nur Şevval Yılmaz üstlendi.

KAYBOLAN NE VAR

Önceki İçerikMeg Ryan 20 yıl aradan sonra beyazperdeye dönüyor
Sonraki İçerikBu Hafta Vizyona Giren Filmler (1 Eylül 2023)
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments