Sony Pictures’dan “Örümcek Kadın” filmi

Sinemanın süper kahramanlarına bir kadın daha ekleniyor. Sony Pictures, örümcek güçlerine sahip olan Örümcek Kadın animasyonu için hazırlanıyor.

Taciz iddialarıyla yükselen #MeToo hareketinden etkilenen Hollywood sineması, Wonder Woman’la birlikte giderek kadın süper kahraman sayısını artırdı. Sony Pictures da bu yükselişe kayıtsız kalamadı ve Örümcek Adam evrenini yeni bir yöne götürüyor.

Sony Stüdyosu, Örümcek güçlerine sahip olan üç jenerasyondan kadınlara odaklanan Örümcek Kadın animasyonu üzerinde çalışıyor. Filmin senaryosunu Bek Smith kaleme alacak.

Örümcek Kadın karakterlerinden birinin, 14 Aralık’ta vizyona girecek olan Spider-Man: Into the Spider-Verse animasyonun içinden çıkan Spider-Gwen olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Film, Spider-Man: Into the Spider-Verse filminin üzerine kurulacak.

Amy Pascal’ın yapımcılığını üstleneceği projeye Avi Arad ile Phil Lord & Christopher Miller ve Christina Steinberg’in de yapımcılar olarak katılması bekleniyor.

Spider-Man: Into the Spider-Verse’teki Miles Morales’in hikayesinin devamı niteliğinde olacak Örümcek Kadın filmini yine Joaquim Dos Santos yönetecek.

NTV

Etiketler

0 yorum “Sony Pictures’dan “Örümcek Kadın” filmi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest