The Away Days’den “How Many Times”

Ülkemizin bilinen ilk dream-pop, shoegaze grubu The Away Days, 2 ay önce yayınladıkları teklileri “How Many Times”ın müzik videosunu yayınladı.

Can Özen ve Orkun Atik’in yönetmenliğini üstlendiği videoda Çıplak Ayaklar Kumpanyası’ndan Gizem Seçkin ve Onur Emre Başlan performans sergiledi. 

Çok uzun süredir hapsolduğumuz günlerin ardından gelen pozitif, umut dolu bir yeniden başlama şarkısı olan “How Many Times”; dinleyicisini sıcak yaz güneşinin altında sanki etrafta hiç kimse yokmuş gibi gözleri kapalı dans etmeye davet ediyor.

Beklenen İstanbul Konseri 12 Aralık’ta Zorlu PSM’de…

Uzun bir aranın ardından 12 Aralık’ta Zorlu PSM’de sahne alacak olan topluluk kasım ve aralık ayı boyunca Ankara, Eskişehir,  Antalya, Isparta, Denizli ve İzmir’de dinleyicileriyle buluşacak. Grubun 12 Aralık’ta Zorlu PSM’de gerçekleşecek İstanbul konserinin ön grubu Danimarkalı topluluk Sweet Tempest olacak.

The Cure and Joy Division gibi 80’lerin synth popunun öncü gruplarının yanı sıra Foals, MorMor gibi modern seslerden de etkilenen The Away Days; indie rock, sahoegze, dream pop ve psikedelik müzik türlerini ustaca harmanlayıp kendi özgün tarzını yaratıyor.

Etiketler

0 yorum “The Away Days’den “How Many Times””

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest