Tom Hanks, 10 gün boyunca karantinada kalacak

“Önümüzdeki 10 gün” boyunca eşi Rita Wilson’la birlikte Avustralya’da tecritte kalacak olan Tom Hanks, koronavirüs teşhisiyle ilgili son durumu paylaştı.

Yaptırdıkları testin pozitif çıkmasından günler sonra, Hanks “yardımcıları”na teşekkür etti ve pandeminin etkisi küresel çapta yoğunlaşırken dünyaya “Dikkatli olun” çağrısında bulundu. Hanks yazılı açıklamasında şu ifadeyi kullandı: “Yardımcılara teşekkürler. Kendimize ve birbirimize iyi bakalım. Hanx.”

Aktörün paylaştığı tecrit fotoğrafında, oyuncak kanguru ve koalanın yanı sıra Avustralyalıların ezmesi Vegemite’ın sürülü olduğu kızarmış ekmek dilimi de yer alıyor. Hanks sözlerine şu ifadeleri de ekledi: “Queensland Sağlık departmanı için çalışan doktorlara ve sağlık uzmanlarına, bize verdikleri kocaman destek ve daha da önemlisi şirketimizin ve toplumun sağlığını nasıl önceleyebileceğimizi anlatan çok açık talimatlar verdikleri için büyük bir teşekkür göndermeliyim. Şahsen önümüzdeki 10 gün boyunca tecritteyim fakat ailemin ve kendimin sağlıklı ve iyi olduğunu sizlere bildirmek istedim. Sizi gelişmelerden haberdar edeceğiz.”

Hanks, Baz Luhrmann’ın Elvis Presley hakkındaki, henüz ismi konmamış biyografi filminin çekimi için Avustralya’da. Austin Butler’ın karşısında, şarkıcının menajeri Colonel (Albay) Tom Parker’ı oynayacak.

Trump’ın “ulusal acil durum” ilan etmesi ve hem İtalya, hem de İspanya’nın tecrit kararı almalarının ardından, bu filmin de yapımı Hollywood’daki bütün diğer filmler gibi durduruldu. Hanks, “Bütün prodüksiyonun bu komutlara harfiyen uyduğunu söylemekten de büyük gurur duyuyorum” dedi.

Hanks, koronavirüs teşhisi konulan en yüksek profilli isim. Diğer ünlü isimler arasında Arsenal’in teknik direktörü Mikel Arteta ve Chelseali futbolcu Callum Hudson-Odoi var. –Jacob Stolworthy

Eren Umurbilir / Independent Türkçe

Etiketler

0 yorum “Tom Hanks, 10 gün boyunca karantinada kalacak”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest