Walking Dead oyuncusu, istismardan hapse atıldı

Michael Mundy, 2012'de hayranlar için düzenlenen etkinliğe katılmak amacıyla gitmesinin ardından Beverly Jackson'la ilişkiye başlamıştı.

0

The Walking Dead‘de rol alan bir oyuncu, korku filmi konferansında tanıştığı İngiliz izleyiciyi istismar ettiği için hapse atıldı.

52 yaşındaki Michael Mundy, 2012’de hayranlar için düzenlenen etkinliğe katılmak amacıyla Birleşik Krallık‘a (BK) gitmesinin ardından 41 yaşındaki Beverly Jackson‘la ilişkiye başladı. Ancak Jackson, ilişkilerinin birkaç yıl sonra istismara dönüştüğünü ve Mundy’nin 2018’de Almanya‘daki bir otel odasında ona saldırdığını söyledi.

The Sun‘a konuşan Jackson, “Yüzüme vurdu, ellerimi, kolumu ve sırtımı ısırdı, beni tekmeledi ve odadan attı” dedi. Mundy, saldırıdan hüküm giyince Kasım 2019’da hapse gönderildi ve Jackson’a yaklaşmasını engelleyen bir uzaklaştırma tedbiri alındı. Ancak hapishaneden ayrıldıktan sonra, yasağı ihlal ettiği gerekçesiyle HM Liverpool Hapishanesi‘ne geri çağrıldı. Mundy, popüler ABD dizisinde çok sayıda zombiyi canlandırdı ve dizinin ilk kez 2012’de yayımlanan üçüncü sezonunda görülen ilk zombiydi.

Liverpoollu Jackson, “Ona aşıktım. Başlangıçta çok çekiciydi ve filmler hakkında bilgi sahibi olmama yardım edeceğine söz verdi. Ama gittikçe daha istismarcı olmaya başladı” dedi.

Ata Türkoğlu / Independent Türkçe
Önceki İçerikDünyaca ünlü oda orkestrası “Kremeta Baltica” müzikseverlerle CRR’de buluşuyor
Sonraki İçerikMadımak Oteli’nde katledilen 33 cana bir saygı duruşu: “Hasret”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments