Yönetmen Hatice Aşkın’dan Film Tavsiyeleri

Ataşehir Belediyesi tüm dünyayı sarsan Korona Virüs salgını nedeniyle, yaşanan karantina günlerinde kültürel üretimlerini dijital platformlarda yayınlamaya devam ediyor. 

İlk olarak Ataşehir Belediyesi Gençlik Senfoni Orkestrası’nın Şef Baran Aytaç yönetiminde ”Güzel Günler Göreceğiz” parçasını yorumlamasının ardından, yazarlar çocuklar için masallarını, öykülerini okudular. Son dönemde yaşadığımız sürecin ruh sağlığına etkileri konusunda psikologların hazırladığı videolar yayınlanıyor. Yine kurumun tiyatro topluluğu çocuklar ve yetişkinler için sahnelediği oyunlarını Facebook hesabından erişime açtı.

Umuda her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulan şu günlerde sinema yazarları, eleştirmenler, yönetmenler ve oyuncular da sübjektif film seçkileriyle bugünden itibaren Ataşehir Belediyesi Facebook hesabından sinemaseverlerle buluşuyor.
 

İlk olarak kısa filmi APP ile ulusal ve uluslararası festivalde gösterilen yönetmen Hatice Aşkın umut temalı film önerileriyle bu akşam Ataşehir Belediyesi’nin konuğu oldu.

Etiketler

0 yorum “Yönetmen Hatice Aşkın’dan Film Tavsiyeleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest