Zeynep Halvaşi’nin ilk albümü: “Hazan Kadını”

Zeynep Halvaşi, ilk albümü “Hazan Kadını”nı Ada Müzik etiketiyle yayınladı.

0

Müzikseverlerin farklı konser ve temsillerden aşina olduğu, Zeynep Halvaşi’nin ilk albümü “Hazan KadınıAda Müzik etiketiyle yayınlandı.

Ses rengi ve farklı müzik dallarını yorumculuğuna katabilmesiyle dikkatleri çeken bir sanatçı olan Zeynep Halvaşi, albümde farklı tarzlardan eserlere içten yorumu ile ses veriyor.

“Hazan Kadını”nda Mes‘ud Cemil ve Yavuz Özüstün şarkılarından, Rumeli, Elâzığ türkülerine uzanan yelpazede sevilen eserler yer alıyor. Bu albümü daha da özel kılan şarkılar ise Oğuzhan Balcı tarafından Zeynep Halvaşi’ye Hazan Kadını için bestelenen 3 yeni şarkı: Ben Hazan Kadınıyım, En Güzel Günümdeyim ve Kır Kahvesi. “Ben Hazan Kadınıyım” şarkısına Devrin Usta yönetmenliğinde bir de video klip çekildi.

Konser özleminin gittikçe arttığı bu tarihi dönemde, Zeynep Halvaşi ve Oğuzhan Balcı, bu özgün albümleri ile dinleyicilerin hasretini bir dem olsun dindirmeyi istiyor. Uzun zamandır özlenen, çok sesli düzenlemeleriyle canlı konser tadında dinlenebilecek “Hazan Kadını”, müziğin hepimizin hayatlarındaki iyileştiriciliğini dinleyicisine ulaştırmayı amaçlıyor.

Önceki İçerik“2022 FIFA Dünya Kupası” öncesi Katar’da açılacak 10 yeni otel ve turistik mekân tanıtıldı
Sonraki İçerikArda Yiğit’ten “Septic Dreams”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments