Zeynep Halvaşi’nin ilk albümü: “Hazan Kadını”

Müzikseverlerin farklı konser ve temsillerden aşina olduğu, Zeynep Halvaşi’nin ilk albümü “Hazan Kadını” Ada Müzik etiketiyle yayınlandı.

Ses rengi ve farklı müzik dallarını yorumculuğuna katabilmesiyle dikkatleri çeken bir sanatçı olan Zeynep Halvaşi, albümde farklı tarzlardan eserlere içten yorumu ile ses veriyor.

“Hazan Kadını”nda Mesud Cemil ve Yavuz Özüstün şarkılarından, Rumeli, Elâzığ türkülerine uzanan yelpazede sevilen eserler yer alıyor. Bu albümü daha da özel kılan şarkılar ise Oğuzhan Balcı tarafından Zeynep Halvaşi’ye Hazan Kadını için bestelenen 3 yeni şarkı: Ben Hazan Kadınıyım, En Güzel Günümdeyim ve Kır Kahvesi. “Ben Hazan Kadınıyım” şarkısına Devrin Usta yönetmenliğinde bir de video klip çekildi.

Konser özleminin gittikçe arttığı bu tarihi dönemde, Zeynep Halvaşi ve Oğuzhan Balcı, bu özgün albümleri ile dinleyicilerin hasretini bir dem olsun dindirmeyi istiyor. Uzun zamandır özlenen, çok sesli düzenlemeleriyle canlı konser tadında dinlenebilecek “Hazan Kadını”, müziğin hepimizin hayatlarındaki iyileştiriciliğini dinleyicisine ulaştırmayı amaçlıyor.  

Etiketler

0 yorum “Zeynep Halvaşi’nin ilk albümü: “Hazan Kadını””

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest