Bridgerton 3. sezon: Colin ve Penelope’nin Aşkı

Netflix, Bridgerton dizisinin üçüncü sezonundan yeni bir video klip paylaştı.

0

Netflix, 16 Mayıs’ta yayınlanacak olan “Bridgerton” 3. sezonunun ilk bölümünden yeni bir video klibi paylaştı. Bu sezon, önceki sezonların izinden giderek ve Julia Quinn’in kitaplarından alınan ilhamla, 19. yüzyıl İngiltere’sinde elit Bridgerton ailesinin yeni bir üyesinin romantik macerasını takip edecek. 3. sezon, ailenin üçüncü en büyük kardeşi Colin (Luke Newton) ve komşu Featherington ailesinin bir üyesi olan Penelope (Nicola Coughlan) arasındaki aşk hikayesine odaklanacak.

Londra, İngiltere’de gerçekleşen bir “Bridgerton” hayran etkinliğinde tanıtılan yeni klipte, Lady P.’nin neden Colin tarafından dikkate alınmadığına dair sorduğu an dikkat çekiyor. Gözlerindeki yaşlarla birlikte, “Çünkü seni rezil ettim, elbette beni asla düşünmezsin.” diyor.

Geçmiş sezonlarda olduğu gibi, içine kapanık Penelope, Colin’e olan uzun süreli aşkını gizliyor, ancak genellikle onun duygularından habersiz. 3. sezon, iki bölüm halinde yayınlanacak (ikincisi 13 Haziran’da) ve yavaş yavaş dostluktan aşka geçişlerinde ilerleme vaat ediyor.

Rhimes ve Quinn, etkinlikte bir panelde, kitaplardan bir hayran favorisi olan ve Penelope’nin Colin’in yarasını sardığı anın senaryoya dahil edileceğini doğruladı.

Etkinlik ayrıca Netflix’in dizi için bölüm başlıklarını ve yeni görüntüleri açıkladığı, bazı şanslı hayranlar için bir “Bridgerton” temalı düğün düzenleme planlarını ortaya koyduğu bir etkinlikti. İlk üç bölüm “Gölge Dışında”, “Ay Ne Kadar Parlak” ve “Doğanın Güçleri” olarak adlandırılmıştır.

3. sezonun bir kısmında şöyle diyor: “Arkadaşlığını geri kazanmak isteyen Colin, bu sezon bir koca bulması için Penelope’yi özgüven konusunda mentörlüğe davet ediyor. Ancak dersleri biraz fazla işe yaramaya başladığında, Colin Penelope’ye karşı olan hislerinin gerçekten sadece dostça olup olmadığıyla yüzleşmek zorunda kalır.”

Penelope aynı zamanda yerel dedikodu köşe yazarı Lady Whistledown’un gizli kimliğinin arkasındaki isimdir ve Eloise Bridgerton’un (Claudia Jessie) en yakın arkadaşıdır, ancak 2. Sezon ilişkilerini tamir etme ihtiyacı içinde bıraktı.

Ana kadro, Phoebe Dynevor’un Regé-Jean Page karşısında Daphne Bridgerton olarak odak noktası olduğu 1. Sezonda yer almayacak şekilde geri dönen oyuncuları Luke Thompson, Anthony Bailey, Hannah Dodd, Florence Hunt ve Will Tinston’ı içeriyor.

Ana kadronun geri kalanı Golda Rosheuvel, Adjoa Andoh, Lorraine Ashbourne, Simone Ashley, Harriet Cains, Bessie Carter, Jessica Madsen, Martins Imhangbe, Polly Walker, Julie Andrews, Hugh Sachs, Emma Naomi ve Kathryn Drysdale’ı içerirken, bu sezon kadroya Daniel Francis, James Phoon ve Sam Phillips de katılıyor.

“Bridgerton”ın yapımcı firması Shondaland. Jess Brownell, 3. Sezon için yazar, baş yapımcı ve yürütücü yapımcı olarak görev yapıyor. Ek yürütücü yapımcılar arasında Shonda Rhimes, Betsy Beers, Tom Verica ve Chris Van Dusen bulunuyor.

Önceki İçerikYeni sezonun ilham veren dokunuşları: New York Moda Haftası
Sonraki İçerikKayıp Kitaplar Kütüphanesi’nden yeni kitap: Perviz
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments