Coen Kardeşlerden hayranlarına müjdeli haber

Ethan Coen, bir dergiye verdiği röportajda, kardeşi Joel Coen ile birlikte çalışmaya başladıklarını doğruladı.

0

Yakında gösterime girecek komedi filmi Kaçak Kızlar‘la (Drive-Away Dolls) ilk solo yönetmenlik denemesini yapan Ethan Coen, Empire dergisine verdiği röportajda, kardeşi Joel Coen‘le birlikte “bir şeyler yazmak için çalıştıklarını” söyledi.

Zorlu çekim süreci tüketmişti

Margaret Qualley, Geraldine Viswanathan, Matt Damon ve Pedro Pascal’ın başrollerini paylaştığı yol komedisi Kaçak Kızlar’ın eylülde vizyona girmesi bekleniyor. Joel Coen, 2021’de tek başına The Tragedy of Macbeth’i çekmiş, Ethan Coen ise Jerry Lee Lewis: Trouble in Mind adlı belgesele imza atmıştı.

66 yaşındaki Ethan Coen, daha önce Trouble in Mind belgeselinin tanıtımını yaparken, Coen Kardeşlerin ayrılığının 2018 yapımı Netflix filmi The Ballad of Buster Scruggs’ın zorlu çekim sürecinin ardından yaşanan tükenmişlikten kaynaklandığını açıklamıştı.

Liam Neeson, James Franco, Zoe Kazan, Tom Waits ve Tim Blake Nelson gibi yıldızların rol aldığı öykülerden oluşan Oscar adayı film, Vahşi Batı’daki kanun kaçaklarının ve yerleşimcilerin maceralarını anlatıyordu.

Ethan o zaman yaptığı  açıklamada “Hiçbir şey olmadı, kesinlikle dramatik bir şey olmadı” diyerek eklemişti: “Çocukken başlarsınız ve bir film yapmak istersiniz. Çoşku ve heyecanla, ‘Hadi bir film yapalım’ dersiniz. Ve ilk film çok eğlenceliydi. İkinci film de çok eğlencelidir, neredeyse ilki kadar. Ve 30 yıl sonra, eğlenceli olmadığından değil ama eskisinden daha fazla bir iş oldu.”

Joel, daha önce Los Angeles Times’a yaptığı açıklamada Ethan’ın The Ballad of Buster Scruggs’ın ardından “Sanırım bir süre başka şeyler yapacağım” dediğini söylemişti.

Önceki İçerikGestus’tan yeni oyun: “Ben Eskiden Çok Ünlüydüm”
Sonraki İçerikMert Diner’in yeni sergisi: “Gözden Uzak”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments