Ferit Tunçer’den yeni şarkı: “Zor”

Ferit Tunçer'in yeni albüm projesi "İçi Dışı Rock" şarkılarından "Zor" dinleyiciyle buluştu.

0

Türk Rock’un özgün seslerinden Ferit Tunçer‘in yeni albüm projesi “İçi Dışı Rock” şarkılarından “Zor“, Ferit Tunçer’in kendi müzikal tarzını ustaca yansıttığı ve derin bir duygu yükü taşıyan sözleriyle ön plana çıkıyor. Şarkının nakaratında yinelenen “Çok zor anlatması her şeyi, cümleler savaşta zor, yaşanması her şeyi mesafeler yavaşta zor” dizeleri, insanın içindeki karmaşık duyguları ve hayatın zorluklarını yürekten ifade ediyor.

Ferit Tunçer, şarkı hakkında şunları söyledi: “Zor, içimizdeki en derin duyguları ifade etmenin ve yüzleşmenin ne kadar güç olduğunu anlatıyor. Hayatın akışında kaybolup giden duyguları, aşkı ararken yaşanan karmaşayı ve zamanın acımasız ilerleyişini anlatmaya çalıştım.”

Şarkı, Ferit Tunçer’in “İçi Dışı Rock” albüm projesinin başlangıç noktası olarak öne çıkıyor. Şarkının dinamik yapısı ve etkileyici sözleriyle Ferit Tunçer, Türk Rock müziğine içeriği tamamen Rock olan bir albüm daha kazandırıyor.

Ferit Tunçer’in “Zor” adlı şarkısı, tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerinde yayında. Müzikseverler, Ferit Tunçer’in derin ve etkileyici müziğiyle buluşmak için şarkıyı hemen dinleyebilirler.

ZOR

Önceki İçerikBu Hafta Vizyona Giren Filmler (26 Nisan 2024)
Sonraki İçerikNetflix’in yeni fantastik dizisi: Dead Boy Detectives
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments