Gal Gadot ve Jamie Dornan’lı “Heart of Stone”

Netflix, Heart of Stone’un resmi fragmanını Tudum: hayranlara özel küresel bir şölen kapsamında paylaştı.

0
Heart of Stone - Gal Gadot as Rachel Stone in Heart Of Stone. Cr. Robert Viglasky/Netflix © 2023.

Başrollerinde Gal Gadot ve Jamie Dornan’ın yer aldığı Heart of Stone’un resmi fragmanı 17 Haziran Cumartesi günü Brezilya’dan canlı yayınlanan TUDUM: Hayranlara Özel Küresel Bir Şölen kapsamında paylaşıldı.

Filmin yıldızları Gal Gadot, Jamie Dornan ve Alia Bhatt, Noga Erez’in film için bestelediği Quiet şarkısı eşliğinde TUDUM sahnesine çıkarak filmin resmi fragmanını duyurdu. Aksiyon dolu Heart of Stone, 11 Ağustos’ta sadece Netflix’te.

İstihbarat ajanı Rachel Stone (Gal Gadot), adına çalıştığı küresel çaplı, güçlü barış koruma örgütü ile bu örgütün en değerli ve tehlikeli varlığının kaybedilmesi arasındaki tek engeldir.

Film hakkında

Tecrübesiz bir teknisyen gibi görünen Rachel Stone, ajan Parker (Jamie Dornan)’ın yönetimindeki MI6 biriminde görevlidir. Ancak MI6 biriminin Rachel ile ilgili bilmediği şey, onun aslında diğer ajanlardan bile gizli tutulan, dünya çapındaki tehditlere karşı  gelişmiş teknoloji kullanan güçlü barış koruma örgütü Charter için çalışmakta olduğudur. Görev odaklı, rakamları takip eden ve kimseye güveni olmayan, kısacası mükemmel bir saha ajanı olmak üzere eğitilmiştir. Sıradan görevlerinden biri gizemli hacker Keya Dhawan (Alia Bhatt) sebebiyle sekteye uğradığında ise Rachel’ın dünyası sarsılır. Charter’ı korumak üzere önüne çıkabilecek tüm engellere karşı canını dişine takarken insanlığı en önemli varlığı haline gelir.

Önceki İçerikKenan Yaşar’dan “Beyler ve Oğulları”
Sonraki İçerikIntel, Almanya’da yarı iletken çip fabrikası açıyor
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments