Murat Özel’den Farklı Performanslar

Murat Özel, pandemi döneminde çeşitli cover serileriyle dikkat çekiyor.

0

Sahnelerin sevilen ismi Murat Özel’den pandemi zamanlarına özel çalışmalar üretmeye devam ediyor.

Bir yarışma ve sonrası Manga ile yaptığı düetle müzikseverlerle tanışan ve sonrasında çıkardığı rock soundlu şarkılarla tanınan Murat Özel, pandemi öncesi sahnesi ile de göz doldururken bu durdurulan zamanı özel olarak hazırladığı kayıtlarla geçiriyor.

Üsküdar Rekor Sanat Okulu’nda yapılan kayıtlar için kurumun sahibi Melikşah Can Atar da çok destek olmuş. Murat Özel devamı gelecek bu proje serisi için “Beni tek zorlayan şey art arda çalmak oldu, ama üstesinden geldim; güzel iş oldu” şeklinde konuşuyor.

Sırasıyla; 90’lar Yabancı Rock, Türkçe Rock, Duman şarkıları ve Soundtrack serisi çıkaran Murat Özel bakalım serinin devamında nasıl bir ana başlıkta bir eforla karşımıza çıkacak.

Kayıtları Murat Özel’in YouTube kanalından ve OnAir Sahne IGTV’den izleyebilirsiniz.

Murat Özel;

1984 doğumlu olan Murat Özel, müzik yaşantısına Özel Darüşşafaka Lisesi’nde başladı. Doğum gününde eniştesi tarafından hediye edilen küçük boy bir klasik gitarı en yakın arkadaşı olarak benimseyen Özel, çalmayı öğrendikçe, çevresindekilerin de desteğiyle şarkı söylemeye de başladı. İlk gurubunu yine aynı dönemde kurdu ve ilk bestesini yaptı.

Murat Özel, tekli projelerinin yanında grup müziğini de aksatmayarak besteler üretmeye devam ediyor.

Önceki İçerikBertuğ Cemil’den yeni şarkı: “Karanlık Sevda”
Sonraki İçerikMutlaka görülmesi gereken en iyi dalış yerleri: Maldivler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments