Şenay Lambaoğlu yılı “Hava Kararınca” ile kapatıyor

Şenay Lambaoğlu’nun yeni şarkısı "Hava Kararınca" Ada Müzik'ten çıktı.

0

Şenay Lambaoğlu’nun Genco Arı ile yıl içinde sürdürdüğü müzikal ortaklığın 5. şarkısı “Hava Kararınca” müzikseverler ile buluşuyor.

Üretkenliğiyle dikkat çeken Şenay Lambaoğlu, başarılı aranjör Genco Arı ile “Hava Kararınca”adını verdiği yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Sözleri ve müziği Şenay Lambaoğlu imzası taşıyan “Hava Kararınca”nın prodüktörlüğünü Genco Arı üstleniyor. Akustik gitarda Metehan Köseoğlu, trompet ve flugel horn’da Tolga Bilgin, perküsyon’da ise Ömer Arslan yer alıyor. Şarkı ikilinin ortaklıklarını pekiştirdiği Bilirim, Çiçekli Perdeler, Sis ve Uzun Hikaye’den sonra beşinci çalışmaları olarak müzik listelerine giriş yapıyor.

Şarkının funk, r&b ve elektro ruh yapısının enerjisiyle dinleyenleri pozitif bir ruh haline dönüştüren Şenay Lambaoğlu, müzikal karakterini çok daha eğlenceli ve etkileyici bir noktaya taşıyor.

Son dönem projelerinde yeni nesil müzik akımlarına yakınlığı ile adından söz ettiren Şenay Lambaoğlu, bu süreci zenginleşerek, Hava Kararınca ile kariyerine farklı bir soluk getiriyor.

Şenay Lambaoğlu’nun yepyeni şarkısı ”Hava Kararınca” 16 Aralık Cuma günü itibariyle Ada Müzik etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yayımlandı.

HAVA KARARINCA

Önceki İçerikBu Hafta Vizyona Giren Filmler (16 Aralık 2022)
Sonraki İçerikMustafa Ziyalan’ın bütün şiirleri “Kıyılarda”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments