“Terzi” ikinci sezonuyla 28 Temmuz’da Netflix’te

Berrak Tüzünataç'ın Cemre karakteriyle dahil olduğu "Terzi", ikinci sezonuyla 28 Temmuz'da Netflix'te izleyiciyle buluşuyor.

0
The Tailor. (L to R) Salih Bademci as Dimitri, Cagatay Ulusoy as Peyami in The Tailor. Cr. Courtesy of Netflix © 2023

Netflix, Terzi’nin 28 temmuz’da yayına girecek 2. sezonundan yeni fragman paylaştı.

Çağatay Ulusoy’un Peyami karakterine hayat verdiği, yeni bölümleri merakla beklenen Terzi’nin 2. sezonundan ikinci fragman ve görseller paylaşıldı. İlk sezonunuyla heyecanı dorukta bırakan dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Salih Bademci, Şifanur Gül, Olgun Şimşek, Ece Sükan ve  Evrim Alasya gibi isimlere yeni sezonda Berrak Tüzünataç da Cemre karakteriyle dahil oluyor. 

Terzi’nin ikinci sezonunda, Esvet ve Dimitri’nin evliliğiyle hayatı alt üst olan Peyami, diğer yandan annesini bulmaya adım adım yaklaşıyor. Peki hayatını düzene sokmak, bunun için de her şeye sıfırdan başlamak zorunda kalan Peyami, yeniden doğmaya hazır mı?

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek kaleme aldığı Terzi’nin 2. sezonu 28 Temmuz’da  tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.

Terzi 2. Sezon Hakkında:

Dimitri ve Esvet’in evliliği Peyami’nin içinde büyük bir acı ve öfkeye neden olur. Hayatına aldığı Cemre bu dönemde en büyük dert ortağı olurken, Peyami annesiyle ilgili gerçeklere de adım adım yaklaşmaktadır.

TERZİ

Önceki İçerikMICHELIN Rehberi’nin Türkiye haritasına İzmir ve Bodrum ekleniyor
Sonraki İçerikBu Hafta Vizyona Giren Filmler (21 Temmuz 2023)
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments