Trump’a karşı en keskin ve sivri çıkışların sahibi Robert De Niro’dan bir yenisi daha: Trump, gangsterlerin en ucuzu!

The Graham Norton Show’a katılan Robert De Niro, bir kez daha ABD Başkanı Donald Trump’ı eleştirdi.

Oyuncu, Martin Scorsese’nin yeni filmi The Irishman’deki rolünden bahsetti. De Niro filmde, anılarını anlatan eski bir tetikçiyi canlandırıyor.

Mafya karakterlerinin bugünkü cazibesine ilişkin bir soru üzerine De Niro hızla Trump’ı eleştirmeye başladı: “Bugün, bir gangster olduğunu düşünen ama iyi bir gangster bile olmayan garip, mantıksız bir başkanımız var. Gangsterlerin bile hırsızlar arasında bir onuru var. El sıkışırsın ve söz verirsin. Sahip olduğun tek şey, sözündür. Onlar da senin sözüne güvenir, o kadar. Bu adamda durum böyle değil.”

Norton, “Konuyu ben açmadım bile bayanlar baylar” diye espri yaptı. Televizyon programına De Niro’nun yanı sıra Paul Rudd, Sienna Miller ve Bruce Springsteen de katıldı. James Blunt programda bir performans sergiledi.

De Niro, Trump’la ilgili sık sık yaptığı ani çıkışlarla biliniyor ve ABD Başkanının azledilmesine dair umudunu sürekli dile getiriyor.

Onur Bayrakçeken / Independent Türkçe

Etiketler

0 yorum “Trump’a karşı en keskin ve sivri çıkışların sahibi Robert De Niro’dan bir yenisi daha: Trump, gangsterlerin en ucuzu!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest