Veys Çolak & Elçin Orçun’un yeni akustik parçası “Amadeyim” video klibiyle birlikte yayında

0

Veys Çolak ve Elçin Orçun’un tamamen evlerde çalınıp söylenen ve kaydedilen yeni akustik parçası Amadeyim, 17 Temmuz itibarıyla dijital platformlardaki yerini aldı. 

Parçanın Koşuyolu Parkı’nda Berkay Öktem tarafından çekilen ve kurgulanan video klibinin prodüksiyon süreci ise BBI Music Co. tarafından yürütüldü. Amadeyim (Akustik) dijital platformlarda, parçanın videosu ise YouTube’da yayında.

Amadeyim (Akustik)

Söz: Elçin Orçun
Müzik: Veys Çolak & Elçin Orçun
Vokal: Veys Çolak, Elçin Orçun
Hammond: Veys Çolak
Mix & Mastering: Anıl Çifter

BBI MUSIC CO.;

BBI Music Co.; müzik sektöründe bulunduğu çeşitli rollerde deneyimlerini biriktiren iki dostun, dijital dönüşüm dünyasının farkında olarak hayata geçirdikleri bir müzik kuruluşudur. Müzik stratejisinden; prodüksiyona, booking hizmetlerinden; etkinlik organizasyonuna kadar birçok alanda varlık gösteren BBI Music, kolektif yaratıcılık ruhundan beslenir. Alternatif ve bağımsız sanatçıların hikayesini, kendi hikayesine katmak ve büyük bir macera yaratmak üzere yola çıkar. Bu yolda benimsediği en büyük değerler; kolektif ruhu hissettiren ve müziğin tüm süreçlerine dahil olan bir “Music and Production House” olmak.

Önceki İçerikGodheim’in ilk albümü yayında: “Cursed Existence Ritual”
Sonraki İçerikVeys Çolak & Elçin Orçun’un yeni akustik parçası “Amadeyim” video klibiyle birlikte yayında
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments