Etiketli: Beyoğlu

Lara Kamhi’den “Dijital Analoglar”

Eserleriyle ve uluslararası başarılarıyla adından söz ettirmeye devam eden çağdaş sanatçı ve yönetmen Lara Kamhi’nin video çalışmalarından oluşan “Dijital Analoglar” başlıklı video gösterimi, 15-22 Nisan tarihleri arasında Akbank Sanat Beyoğlu binasında sanatseverlerle buluşuyor. Sanatçının “Split” isimli ... Devamı »

NEO-BEAT NIGHT (The Show Must Go On!)

Toplanma noktası: Peyote Nevizade (Balıkpazarı Mahallesi, Kameriye Sk No:4, Beyoğlu/İstanbul) Önemli not: Girişler ücretsizdir. Rezervasyon vs. yoktur. Önemsiz not: Kapsamlı program etkinliğin konsepti gereği açıklanmayacak. There is no plan. That is the plan! “60’ların Londra’sı, Underground ... Devamı »

Bir Bilim Adamının Arşivine Yolculuk: Arşivin Belleği Marcell Restle’nin Anadolu Araştırmaları

Bir Bilim Adamının Arşivine Yolculuk ANAMED'in yeni sergisi; Arşivin Belleği Marcell Restle'nin Anadolu Araştırmaları Özellikle Eskiçağ Tarihi, Anadolu Uygarlıkları açtığı sergilerle, zengin kütüphanesi, yayınları, gerçekleştirdiği sempozyumlarla önemli bir işleve sahip olan Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma ... Devamı »

Güneş Özgeç

Güneş Özgeç, 24 Ekim'de Cemiyet sahnesinde... Gitar çalınıp beste yapılan, şiirler okunan bir evde dünyaya gelen Güneş Özgeç 7 yaşında seslendirme yapmaya, televizyon işleri için şarkı söylemeye, 11 yaşında konservatuara girerek keman öğrenmeye başladı, o günden ... Devamı »

Pin It on Pinterest