Gerilim ve zekâ dolu bir macera: “Şeytanın Aklına Gelmez”

"Şeytanın Aklına Gelmez" adlı reality showda 12 yarışmacı akıl karıştıran oyunlarla sınırlarını zorlarken, büyük ödül için yarışıyor.

0

Netflix‘in merakla beklenen reality show’u “Şeytanın Aklına Gelmez” 26 Eylül’de izleyicilerle buluştu.

Programın yapımcı yönetmeni (PD) Jung Jong Yeon, daha önce “The Genius” ve “The Great Escape” gibi yapımlarla tanınan bir isimdir. “Şeytanın Aklına Gelmez,” farklı mesleklerden gelen 12 yarışmacının bir haftalık kamp boyunca gerçek hayat zorluklarına ve akıl karıştıran oyunlara meydan okuyarak 500 milyon won (yaklaşık 380.000 dolar) ödül ve “ultimate zekâ” unvanı için yarıştığı bir reality show’dur.

Programın ilk bölümüne katılan ünlü isimler arasında oyuncu Ha Seok Jin, SEVENTEEN’den Seungkwan, sunucu Lee Hye Sung, aktris Lee Si Won, komedyen ve aktris Park Kyung Lim, Guillaume Patry yarışmada yer alıyor.

Ayrıca, programın yayınlanan posterinde maskeli sunucu ve “Sizi test etmek için şeytanın planı” başlığı dikkat çekiyor. Sunucunun arkasındaki gizemli çizimler ise katılımcıları bekleyen beklenmedik oyunlara ve zorluklara işaret ediyor.

Tanıtım fragmanı, 12 yarışmacının “Game Town”e ilk adımlarını atmasını gösteriyor. Katılımcılar, bir hafta boyunca dış dünyayla hiç temas kurmadan karmaşık zorluklara ve akıl karıştıran oyunlara meydan okurken izleyicilere büyük bir gerilim sunuyor.

“Şeytanın Aklına Gelmez” yapım yönetmeni Jung Jong Yeon, programın yaratılma motivasyonunu açıklarken, insanların olağandışı düşünce ve davranışlarıyla ilgili sorular sorduklarını ve bu programın bu tür soruları uyandırdığını belirtiyor.

“Şeytanın Aklına Gelmez,” şimdi Netflix’te izlenebilir.

Önceki İçerikKadın müzisyenler şiddete karşı tek ses
Sonraki İçerikYitik Uygarlıkların İzinde | Halil Akdeniz Söyleşisi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments